tata SŁAWEK

tata SŁAWEK

Zespół powstał we wrześniu 2012 roku z inicjatywy perkusisty – Sławka Łasiewickiego. Stąd też wzięła się nazwa kapeli, od ojca założyciela. Jak to bywa w historii powstania większości zespołów, wszystko zdarzyło się przypadkowo i spontanicznie. Początkowe niewinne rodzinne muzykowanie przekształciło się w Rockową kapelę, która gra dla Was już od 7 lat.

Przez ten czas zagraliśmy ponad 60 koncertów. Skomponowaliśmy utwory, którymi można było by obdzielić ze dwie płyty. Część z nich zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Biorąc pod uwagę skład jesteśmy radlińsko – wodzisławską kapelą. Gramy muzykę rockową mieszaną z elementami bluesa. Nasza twórczość jest wypadkową nas samych i płynie wprost z serducha. Poruszamy tematykę związaną z życiem i codziennością.

Z końcem 2018r. ukazała się nasza pierwsza, debiutancka płyta “Szepty” oraz został zrealizowany teledysk do piosenki tytułowej płyty.
Jesteśmy bardzo dumni, że bez sponsorów, dotacji udało nam się z “własnej kapsy” wydać krążek oraz zrealizować teledysk.

Skład zespołu :
Sławomir Łasiewicki “Tata Sławek” – perkusja,
Marcin Łasiewicki “Marley” – gitara elektryczna,
Waldemar Machnik – gitara elektryczna,
Kamil Chodkowski “Łoś” – klawisze,
Dawid Klimosz “Klimbo” – gitara basowa,
Dariusz Łasiewicki “Góral” – wokal.

Leave a Comment