Nasza Historia

31 sierpnia 2009 roku Nenka wpadła na szalony pomysł założenia własnego radia internetowego. Radio na początku nosiło nazwę ” Extaza Cafe ”. Po roku zmieniliśmy nazwę na obecną ” Elita Cafe ”.

Głównym celem przyświecającym założycielce było to , aby każdy Prezenter puszczał taką muzykę , której sam jest fanem .

Radio-ElitaCafe jest społecznością skupioną wokół muzyki . Odwiedzającym Naszą stronę internetową mamy bajecznie dużo do zaoferowania . Tu dowiecie się o zbliżających się koncertach , festiwalach jak i o wykonawcach .

Radio ElitaCafe to również pasja , wiedza muzyczna i doświadczenie prezenterów , ale REC to przede wszystkim oddani swojej pasji prowadzący audycje prezenterzy oraz wspaniali i wierni słuchacze którzy mimo codziennego pędu znajdują czas by Nas odwiedzać i słuchać .

Od połowy roku 2018 radio ElitaCafe zostało ukierunkowane na muzykę rock i heavy metalową pod “dowództwem” nowego Redaktora Naczelnego, Grzegorza. Na dzień dzisiejszy radio, po okresie restrukturyzacji znów zaczyna się liczyć w muzycznym świecie. Mamy nowych współpracowników /fotografowie, recenzenci/ współpracujemy z wieloma zespołami. Od niedawna, radio ma nową stronę https://radio-elitacafe.pl/ i uruchomiliśmy listę Metal TOP 30. Mamy swój Management który zajmuje się sprawami organizacyjnymi i powoli przymierzamy się do własnej organizacji koncertów.

nenka

Oferujemy Wam :


muzykę na najwyższym poziomie, muzykę ambitną i taką której nie usłyszycie w radiach komercyjnych , dobrą zabawę , możliwość poznania ciekawych ludzi i nawiązania z nimi znajomości , możliwość grania u Nas , budowanie nowych doświadczeń i informacji muzycznych oraz poznanie trendów w muzyce. Promujemy zespoły które się do nas zgłoszą i przejdą weryfikację redakcji REC. Na naszej antenie nie usłyszycie disco polo. Wywiady z muzykami oraz konkursy w których można wygrać płyty i bilety na wydarzenia muzyczne pod patronatem REC.

Zapraszamy do czytania i komentowania postów oraz słuchania Naszych audycji.

Jak nas słuchać i gdzie nas znaleźć…mała ściąga poniżej.
http://www.radioexpert.net/…/radio-elita-c…/szczecin/poland/
http://rockkompas.pl/radio.html

Dyskusja podczas audycji…..i nie tylko 📷😉
Grupa radia ElitaCafe /otwarta/
https://www.facebook.com/groups/345000156144806/
Grupa REC /zamknięta/
https://www.facebook.com/groups/589679337837095/

PozdROCK – Ekipa REC .

119370158_2510992229198720_7719368386599338010_n