XX ROCK MAY FESTIVAL 2021

Informacja prasowa

 Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność? Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze? Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość!

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście  wybrać  najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

8 maja 2021 r. podczas XX Rock May Festival online wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na e-mail: biurorock@rockmayfestival.pl, materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia oraz przyjmą warunki zawarte w  regulaminie. Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu (np. WORD), natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych w PDF.

Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie rockmayfestival.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia 2021 r.