PATRONAT MEDIALNY – ZASADY

Chcesz, aby Twój album zyskał popularność, żeby każdy mógł rozpoznać Twój zespół? Może Twój zespół potrzebuje rozgłosu? Chcesz, aby logo Radia ElitaCafe/R.E.C/ zdobiło Twoją płytę? Jeśli tak, to pierwszym krokiem do realizacji tego jest napisanie do nas!

Jeśli to zrobicie, wtedy zamieścimy informację na stronie Facebooka, ale nie tylko. Przede wszystkim podczas audycji na żywo zostanie zaprezentowany zespół, który by został objętym takim patronatem. Wybrane utwory zostaną dodane do „Bloku Promocyjnego /R.E.C/”. Do realizacji audycji na żywo, jest potrzebne dostarczenie informacji o zespole /press pack/, i przynajmniej jednego fizycznego egzemplarza płyty, która ma być objęta patronatem. Jeżeli będzie większa liczba egzemplarzy to oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs dla słuchaczy Radia ElitaCafe /R.E.C/.

Jaka muzyka nas interesuje?
Heavy metal we wszystkich odmianach. Hard Rock i Rock.

 Gwarantujemy informację o zespole i danym wydawnictwie, reklamę na Fanpage radia, stronie www oraz recenzję płyty.

Nie zgadzamy się na zmiany kolorystyki loga na inną niż istniejąca, rozciągania, ściągania i jakichkolwiek jego poprawek!

Aby muzyka zespołu zaistniała na antenie R.E.C, potrzebna jest podpisana zgoda lidera lub managera zespołu na naszym formularzu. Skan zgody należy odesłać w formacie PDF do wydruku.

Patronat nad koncertami.Czego oczekujemy.

Dodanie Radia R.E.C jako współorganizatora wydarzenia. Logo Radia R.E.C powinno być umieszczone na plakacie do wydarzenia i biletach jako patron medialny. Bezpłatne wejście na koncert dla dwóch osób z ekipy radia /zazwyczaj są to fotograf i dziennikarz/.

Oferujemy.

Informację o koncercie na naszym fanpage, radiowych grupach i stronie www. Na miarę możliwości, informację w audycjach na żywo lub, w przypadku dużego koncertu, poświęcenie czasu antenowego w całości w jednej audycji. Fotorelację z koncertu oraz relację pisemną.

Jeżeli patronat koncertowy odbywa się poza Szczecinem, wszystkie szczegóły przyjazdu ekipy Radia R.E.C są ustalane mailowo.

Zapraszamy do współpracy.

PozdROCK

Piszcie na adres :
radio-elitacafe@wp.pl