PATRONAT MEDIALNY – ZASADY

Chcesz, aby Twój album zyskał popularność, żeby każdy mógł rozpoznać Twój zespół? Może Twój zespół potrzebuje rozgłosu? Chcesz, aby logo Radia ElitaCafe/R.E.C/ zdobiło Twoją płytę? Jeśli tak, to pierwszym krokiem do realizacji tego jest napisanie do nas!

Jeśli to zrobicie, wtedy zamieścimy informację na stronie Facebooka, ale nie tylko. Przede wszystkim podczas audycji na żywo zostanie zaprezentowany zespół, który by został objętym takim patronatem. Wybrane utwory zostaną dodane do „Bloku Promocyjnego /R.E.C/”. Do realizacji audycji na żywo, jest potrzebne dostarczenie informacji o zespole /press pack/, i przynajmniej jednego fizycznego egzemplarza płyty, która ma być objęta patronatem. Jeżeli będzie większa liczba egzemplarzy to oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs dla słuchaczy Radia ElitaCafe /R.E.C/.

Jaka muzyka nas interesuje?
Heavy metal we wszystkich odmianach. Hard Rock i Rock.

 Gwarantujemy informację o zespole i danym wydawnictwie, reklamę na Fanpage radia, instagramie, stronie www oraz recenzję płyty.

Nie zgadzamy się na zmiany kolorystyki loga na inną niż istniejąca, rozciągania, ściągania i jakichkolwiek jego poprawek!

Aby muzyka zespołu zaistniała na antenie R.E.C, potrzebna jest podpisana zgoda lidera lub managera zespołu na naszym formularzu. Skan zgody należy odesłać w formacie PDF do wydruku. Taka zgoda, może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody na emisję nagrań powinno być wysłane na adres mailowy radia, na odpowiednim formularzu który mailowo wyśle redakcja.

Patronat nad koncertami.Czego oczekujemy.

Dodanie Radia R.E.C jako współorganizatora wydarzenia. Logo Radia R.E.C powinno być umieszczone na plakacie do wydarzenia i biletach jako patron medialny. Bezpłatne wejście na koncert dla ekipy radia. Dziennikarze Radia R.E.C posiadają identyfikatory oraz legitymacje prasowe z datą ważności i zgodnymi numerami.

Oferujemy.

Informację o koncercie na naszym fanpage, instagramie, radiowych grupach. Na miarę możliwości, informację w audycjach na żywo lub, w przypadku dużego koncertu, poświęcenie czasu antenowego w całości w jednej audycji. Fotorelację z koncertu /na miarę możliwości fotografów R.E.C/ oraz relację pisemną.

Jeżeli patronat koncertowy odbywa się poza Szczecinem, wszystkie szczegóły przyjazdu ekipy Radia R.E.C są ustalane mailowo.

W press pack powinny znaleźć się następujące informacje.

Technikalia:

 • Nazwa (imię nazwisko) artysty/zespołu.
 • Jesteśmy z… (miejscowość – bardzo często kojarzę mniejsze i średnie ośrodki muzycznego życia w kraju, może mamy wspólnych znajomych? Kontakt: e-mail, numer telefonu).
 • Bio: krótkie w mailu, dłuższe w załączniku.
 • Format: LP/EP/Singiel: Wydaliśmy/wydamy nowy album/epkę/singla.
 • Jaki nośnik: (jeśli jest) dla mnie to ważne, płyta CD, a już z pewnością winyl, to świetny powód żeby się przyjrzeć wydawnictwu.

Załączniki:

  • Bio: tutaj możecie wysmażyć coś naprawdę fajnego, historię artysty, czy zespołu, która chwyci za serce. Nie muszę dodawać, że musi być prawdziwa!
  • audio: mp3
  • video: definitywnie linki do yt.
  • zdjęcia – koniecznie dobre zdjęcia artysty/zespołu, dobra jakość, w formatach nadających się do publikacji w necie. Kilka profesjonalnie zrobionych fotek, nie selfie!

Zapraszamy do współpracy.

PozdROCK

Piszcie na adres :
radio-elitacafe@wp.pl