PATRONAT MEDIALNY – ZASADY

Chcesz, aby Twój album zyskał popularność, żeby każdy mógł rozpoznać Twój zespół? Może Twój zespół potrzebuje rozgłosu? Chcesz, aby logo Radia ElitaCafe/R.E.C/ zdobiło Twoją płytę? Jeśli tak, to pierwszym krokiem do realizacji tego jest napisanie do nas!

Jeśli to zrobicie, wtedy zamieścimy informację na stronie Facebooka, ale nie tylko. Przede wszystkim podczas audycji na żywo zostanie zaprezentowany zespół, który by został objętym takim patronatem. Wybrane utwory zostaną dodane do „Bloku Promocyjnego /R.E.C/”. Do realizacji audycji na żywo, jest potrzebne dostarczenie informacji o zespole, i przynajmniej jednego fizycznego egzemplarza płyty, która ma być objęta patronatem. Jeżeli będzie większa liczba egzemplarzy to oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs dla słuchaczy Radia ElitaCafe /R.E.C/.

Jaka muzyka nas interesuje?
Heavy metal we wszystkich odmianach. Do tego też dochodzi muzyka rockowa, w tym hard rock.

 Gwarantujemy informację o zespole i danym wydawnictwie, reklamę na Fanpage radia, stronie www oraz recenzję płyty. Nie zgadzamy się na zmiany kolorystyki loga na inną niż istniejąca, rozciągania, ściągania i jakichkolwiek jego poprawek!

Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt.

Piszcie na adres :
radio-elitacafe@wp.pl