PATRONAT MEDIALNY – ZASADY


Chcesz, aby Twój album zyskał popularność, żeby każdy mógł rozpoznać Twój zespół? Może twój zespół potrzebuje rozgłosu? Chcesz, aby logo radio ElitaCafe zdobiło Twoją płytę? Jeśli tak, to pierwszym krokiem do realizacji tego jest napisanie do nas!

Jeśli to zrobicie, wtedy zamieszczę informację na stronie Facebooka, ale nie tylko. Przede wszystkim podczas audycji na żywo zostanie zaprezentowany zespół, który by został objętym takim patronatem. Wybrane utwory zostaną dodane do „Bloku Promocyjnego Radia”. Do realizacji audycji na żywo, jest potrzebne dostarczenie informacji o zespole, i przynajmniej jednego fizycznego egzemplarza płyty, która ma być objęta patronatem. Jeżeli będzie większa liczba egzemplarzy to oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs dla słuchaczy radia ElitaCafe.

Jaka muzyka nas interesuje?
Heavy metal we wszystkich odmianach. Do tego też dochodzi muzyka rockowa, w tym hard rock. Zespół który odezwie się do nas, przechodzi weryfikację Działu Promocji Radia ElitaCafe.

Radio ElitaCafe współpracuje ze Stowarzyszeniem Let’s Rock. Stowarzyszenie Let’s Rock zrzesza artystów, muzyków, prezenterów, felietonistów i wszystkich tych, którzy kochają muzykę. Zajmuje się promocją zespołów oraz organizacją koncertów.

Gwarantujemy informację o zespole i danym wydawnictwie, reklamę na Fanpage radia, stronie www oray recenzję płyty. Nie zgadzamy się na zmiany kolorystyki loga na inną niż istniejąca, rozciągania, ściągania i jakichkolwiek jego poprawek!

Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt.

Piszcie na :
radio-elitacafe@wp.pl