EIER

/ foto archiwum R.E.C /

Zespół Eier powstał w 2009 roku, założony przez muzyków z Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej. Od tamtej pory stara się zanieść metal pod strzechy. EIER ma na koncie 3 płyty: EIER, Iluzjonista, Rewolucja, oraz liczne koncerty, w tym u boku takich wykonawców jak: Hunter, Jelonek i KAT&Roman Kostrzewski, jak również współpracę z gitarzystą szwajcarskiej grupy Samael – Marco Rivao.

Obecny skład zespołu jeszcze nie jest do końca znany. Czekamy na info od zespołu.

https://www.facebook.com/eierband

ETA

/ foto Fanpage Eta /

 

ETA to szczeciński zespół z pogranicza rocka i punk rocka, w którego skład wchodzą: Beniamin Bochnacki (wokal, gitara rytmiczna), Damian Przygoda (gitara basowa), Kamil Grabowski ( gitara prowadząca), Szymon Bohdankiewicz (instrumenty klawiszowe), Jędrek Cypriański (perkusja). Mają za sobą wiele koncertów w całej Polsce i poza nią. Można powiedzieć, że to nieślubne dziecko Rolling Stones i Nirvany, które wychowało się u boku wujka Green Daya. Scena i energia z niej płynąca to ich druga natura, dlatego po ich występie, możecie się spodziewać ogromnej ilości energii oraz endorfin w swoich żyłach, które sprawią, że będziecie chcieli więcej.

https://facebook.com/zespoleta

https://www.youtube.com/c/ETAOfficial

ERROR LABEL

/ foto Fanpage Error Label /

Error Label, zespół założony w 2016 r. we Wrocławiu przez gości wychowanych i obracających się na klasycznym metalu, stonerze i hard rock’u. Wszystko to wrzucone do jednego kotła uformowało styl Error Label – podkręcenie ognia w hard rockowym piecu przez jeszcze więcej mocy i mięsa, ale nie przekraczając granicy metalu spowodowało że dostajemy połączenie mocnych, bujających i tłustych riffów z konkretną dawką energii.

https://www.facebook.com/ErrorLabel

ERII

/ foto Fanpage eRii /

ERII – poznański zespół założony w 2019 r. przez Romana Reeda Jarząbka i Marka Nożyńskiego, w skład którego wchodzi także solistka Marta Rymarska i gitarzysta Rober Jedynowicz, oraz perkusista Krzysztof Sałbut. eRii to solidna porcja soczystego rocka w nowoczesnej odsłonie. Dynamit, który podpala sceny.

https://www.facebook.com/eriimusic

Echou

/ foto Fanpage Echou /

Grupa Echou od 2018 r. działa w Nowogardzie. Zespół tworzy czwórka kumpli, którzy swoją muzykę nazywają „alternatywnym punkiem” ale tak na prawdę, nie do końca wiedzą w jakim kierunku ostatecznie pójdą. Wydali debiutancką EP-kę, piszą kolejne utwory i szukają ciekawych miejsc by grać koncerty.

https://www.facebook.com/zespolechou/

ERELES

/ foto Fanpage Ereles /

ERELES to w głównej mierze piaseczyński zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu Kabanos, który również jest z Piaseczna. Skład formacji stanowi trio: Arkadiusz „Lodzia” Grochowski (wokal, gitara), Damian „Fons” Biernacki (bas) i Marcin „Wicia” Dudzicki (perkusja).

https://www.facebook.com/erelesband

ELEGIS

/ foto Fanpage Elegis /

Elegis to zespół, który powstał po przekształceniu z jednoosobowego projektu założonego przez Barona, po emigracji do Norwegii w 2011 roku. W 2019 roku dołączył do niego basista Krzysztof „Mantas” Ciwiński, oraz jeden z najbardziej utalentowanych polskich perkusistów młodego pokolenia, czyli Krzysztof Klingbein.

https://www.facebook.com/elegism

EverdeaD

/ foto Fanpage EverdeaD /

Zespół powstał w czerwcu 2020 roku. Plan ich był i nadal jest jeden: prowadzić zmasowany atak fal dźwiękowych na Twoje narządy słuchu. Inspiracje i naleciałości death metalowych kapel i ich wczesnych dokonań z przełomu lat 80/90 są dla nich oczywiste i wysoce pożądane.

Skład zespołu:

Mat – gitara

Czes – gitara

Paweł – wokal

Daro Hellsus – bas

https://www.facebook.com/everdeadPL